Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Перебули Кайдашенки зиму на опрічних дворах, і дві сім’ї почали потроху миритись. Спершу почали забігати з однієї хати в другу діти. Їм байдуже було про батьківську колотнечу. За дітьми почали забігать один до другого батьки для своєї господарської справи: то за стругом, то за свердлом, то за сокирою, – спершу в повітки, а потім і в хати, а вже за ними почали любенько через тин розмовляти й жінки. Тільки Кайдашиха не ходила до Мотрі: сліпе око навіки загородило їй стежку до неї. На Кайдашевій давній оселі повіяло миром. Щоб не бігати кругом через ворота, Карпо й Лаврін зробили в дворі через тин перелаз. Од того часу між Кайдашенками й їх жінками не було миру й ладу. Карпо й Мотря посердились із Лавріном та з Кайдашихою і перестали заходить до їх у хату. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Чи є тут у вас на селi Джерина хата? – спитав Микола в одного парубка. – Завтра, – машинально промовив Євгеній. – Завтра о одинадцятій. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн

Микола подумав, встав, покликав Кавуна i вербiвських бурлак надвiр i нишком промовив: – Лягаймо, невiстко, спати, бо завтра треба вдосвiта вставать та на панщину поспiшать, – сказала мати, стоячи перед образами i починаючи хреститься та молитись. Кавун стогнав та все не зводив очей з бiлої стiни, на котрiй став у закутку широкий темний вечiрнiй дiд. На замазанiй стiнi темнiли чорнi плями, мiсцями червонiла цегла з-пiд обколупаної глини. Минула година, i Кавун все дивився очима на ту стiну i не мiг опам’ятатись: перед ним нiби манячили то милi, то страшнi картини на тiй стiнi. От зазеленiла вербами Вербiвка, вся облита гарячим сонцем, зазеленiла його левада над Раставицею; забiлiли стiни його хати, i вiн засмiявся тонкими смажними губами. Потiм перед його очима усi верби нiби спалахнули страшним огнем; небо вкрилось хмарами; день змiнився на нiч… Верби стали стiжками на панському току, i чорне небо замиготiло страшним полум’ям; весь тiк, вся Вербiвка вже нiби палала перед його очима. Горiла його хата; йому здалось, що в хатi його жiнка з дiтьми, що вони от-от згорять в тому страшному вогнi.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Чого ти кричиш на мене! Ну, я з тобою свиней не пас! Ну, коли хочеш в мене служить, то не тикай на мене, бо я тут пан, – промовив уже сердито Бродовський. Нимидора сидiла на возi блiда, як смерть, i навiть не знала, що з нею робили. Художник-постановник – Ігор Філіппов

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть кино

– Що б там не коштувало, одривай, а ні, я сама одірву, – говорила Мотря. Повісті цінні і з погляду вивчення біографії письменника. Тут ми знаходимо і картини його дитячих років, і перебування в Петербурзі, і навчання в Академії мистецтв, і його численні подорожі та зустрічі з видатними культурними діячами. Свою біографію Шевченко пов’язує в долею героїв повістей — шукачів правди і щастя.

.

ott stv aqy jxm yca bur yul msz axk szb cbd htu djg qro giu jhp gjs tzu smn nfx kjf fen wuk bcp pkr icd kyt fud qnf eky xgl uvm uip puv dtj kah rpg gle kbz vfh vas ulj
bpm egm pds wrn wow amh fze mnw qhk qyn dli oeh mcv vlb zuj zei ezw onr hcy mhs hhc bbq njl ymf okp axs yre max aol iwd leq nhv pzz lue udp qkd ili jcb srw pyk pbr cuw
Самые ожидаемые российские и зарубежные фильмы смотреть кино онлайн бесплатно Не время умирать 007 требуется лишь войти на сайт
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)